Жінці, яка підірвалася на міні в Ізюмі під час прибирання кладовища, зробили операцію на ногах

Жінці, яка підірвалася на міні в Ізюмі під час прибирання кладовища, зробили операцію на ногах

Жінці, яка підірвалася на міні в Ізюмі під час прибирання кладовища, зробили операцію на ногах
Уламок російської ракети на кладовищі у Куп'янському районі. Березень 2023 року. Фото: facebook.com/agrsvit

Жителька Харкова приїхала до Ізюма прибратися на могилах та підірвалася на міні 8 квітня: жінку прооперували, лікарі змогли зберегти їй ноги.

Про це Суспільне Харків розказав заступник начальника Ізюмської міської військової адміністрації Максим Стрельник.

"Жінка з Харкова приїхала на могилу до родичів прибрати й дістала такої травми. Вона госпіталізована, середньої тяжкості травма. Їй зробили операцію на ногах, без ампутації", — розповів Стрельник.

За його словами, це був перший випадок підриву людини на міні на кладовищі, загалом в Ізюмській громаді 53 людини зазнали поранень внаслідок підриву на мінах за різних обставин. Стрельник каже: в Ізюмській громаді 24 кладовища, сім з них у місті.

"Заборона відвідувати кладовища на свята діятиме на всіх. Завтра (11 квітня — ред.) по всіх кладовищах будуть встановлені відповідні знаки про те, що мінна небезпека й вхід заборонений", — говорить Максим Стрельник.

"У нас на кладовищах є чергові, але одна людина, ви ж розумієте, на яку площу. Вони з людьми працюють, якщо бачать, що хтось намагається відвідати, то вони їм забороняють потрапляти. Але, на жаль, за усіма прослідкувати неможливо", — каже заступник начальника Ізюмської МВА.

Що відомо

  • 8 квітня стало відомо про поранення жінки внаслідок підриву на міні на кладовищі в Ізюмі.
  • Через мінну небезпеку напередодні Великодня заборонили відвідувати 753 кладовища у 29 громадах Харківської області. Зокрема, заборона стосується й Ізюмської громади.
  • Поліція просить жителів Харкова та області бути обережними та не наближатися до незнайомих предметів. У разі виявлення таких предметів треба викликати ДСНС за номером 101 або дзвонити на лінію 102.

Читайте також

Мінна небезпека: куди не варто ходити у Харкові

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Вибір редакції

На початок