Джамала знялася у мюзиклі Netflix про "Євробачення"

Джамала знялася у мюзиклі Netflix про "Євробачення"

Джамала знялася у мюзиклі Netflix про "Євробачення" AP

Українська співачка, переможниця "Євробачення" 2016 року Джамала знялася в американському комедійному мюзиклі "Пісенний конкурс Євробачення: Історія вогненної саги". Фільм вийшов на Netflix 26 червня.

У стрічці розказана історія ісландських співаків, які отримали можливість представити свою країну на "Євробаченні". Головні ролі у картині виконали Вілл Ферелл та Рейчел Макадамс.

"На зйомках мене вразило все, починаючи з дбайливого ставлення до зелених зон біля локації до кількості задіяних в продакшені людей і професіоналізму знімальної групи. Коли я вперше зайшла в старовинний замок, де знімали мою сцену, мені здалося, що я потрапила в казку! Все виглядало приголомшливо. І актори, і масовка були настільки гарні, що неможливо було відвести очей. Оператор Денні Коен (до речі, номінант на "Оскар"!) і режисер Девід Добкін дуже докладно пояснювали, що вони хочуть бачити в кадрі. Пізніше я познайомилася з Віллом Фереллом, нереальною Рейчел Макадамс (обожнюю "Щоденник пам'яті") і відомим красенем Деном Стівенсоном", – написала Джамала у Facebook.

У фільмі в епізодичних ролях з'являються інші учасники і переможці "Євробачення" – Олександр Рибак, Кончіта Вюрст, Netta і Loreen.

Що відомо

  • 22 лютого у національному відборі пісенного конкурсу Євробачення-2020 переміг гурт Go-A. Він виконував пісню "Соловей".
  • Згодом Європейська мовна спілка скасувала проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2020 через загрозу поширення коронавірусу.
  • Організатори вирішили, що учасники конкурсу, який перенесли на 2021 рік, мають до того часу написати нові пісні.
  • Гурт Go-A, який виграв нацвідбір Євробачення-2020, представлятиме Україну на Євробаченні 2021 року. Телеканали UA: ПЕРШИЙ та СТБ не проводитимуть додатковий відбір.
  • У травні Європейська мовна спілка повідомила, що "Євробачення-2021" прийматиме нідерландське місто Роттердам.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше