У Польщі змінили правила ввезення домашніх тварин з України

У Польщі змінили правила ввезення домашніх тварин з України

Важливо
Тварини, Харків, березень 2023 року
Харків, березень 2023 року. Фото: Олена Клименко/Суспільне Харків

У Польщі змінили правила ввезення домашніх тварин з України. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Раніше українці, які подорожували до Польщі, могли перетнути кордон зі своїми улюбленцями за спрощеними умовами. Дозволялося перевозити собак, котів і тхорів із мінімальним пакетом документів. Потрібні були лише наявність чипа, щеплення проти сказу, а також ветеринарного паспорта європейського зразка", — йдеться у повідомленні. Однак нещодавно країна скасувала це правило, зазначили у міністерстві. Відтепер для громадян України діятимуть загальні умови ввезення тварин, які чинні на території ЄС. До переліченого вище списку документів на тварину додалися сертифікат здоров’я та письмова декларація, яка підтвердить, що ввезення чотирилапого не є комерційним. А також результати тестування рівня антитіл проти сказу.

Що відомо про кількість українських біженців за кордоном

Понад 8,1 мільйона українців загалом стали біженцями з моменту повномасштабного вторгнення Росії, це свідчать дані Агентства ООН у справах біженців станом на 4 квітня. В ООН зазначили, що з них близько 5 мільйонів з українських біженців подали заяви на отримання статусу тимчасового резидента в сусідніх західноєвропейських країнах.

У Польщі станом на 3 квітня 2023 року перебувають 1 581 148 біженців із України.

Читайте також

Росіяни намагаються заблокувати Авдіївку, Сили оборони за добу відбили 40 атак. 411 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок