Угорщина посилить контроль за транзитом зерна з України

Угорщина посилить контроль за транзитом зерна з України

Угорщина посилить контроль за транзитом зерна з України
. Будівля угорського парламенту у Будапешті, підняття прапору під час святкування річниці революції 1956 року, 23 жовтня 2022 року, ілюстративне фото: AP

Угорщина вирішила посилити контроль за транзитними перевезеннями своєю територією зерна з України, щоб переконатися, що воно дійсно потрапляє до країн призначення, а не залишається на ринках Центральної Європи.

Як повідомляє Anadolu, про це заявив міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь.

За словами урядовця, такий захід необхідний, щоб захистити інтереси європейських фермерів, які зазнають збитків внаслідок постачання на місцеві ринки української сільгосппродукції за демпінговими цінами.

Міністр підкреслив, що Європейська комісія висловилася проти загального відновлення мит на сільськогосподарську продукцію з України. Через це угорська сторона виступає з ініціативою щодо відновлення, принаймні тимчасово, мит та кількісних обмежень на імпорт українського зерна та олійних культур.

"Крім того, країна продовжуватиме посилювати контроль над імпортом, приділяючи особливу увагу транзитним партіям, щоб переконатися, що призначені для транзиту товари справді залишають країну", — зауважив Іштван Надь.

Раніше повідомлялося, що Польща призупиняє імпорт українського збіжжя щонайменше до липня цього року.

Читайте також

Обстріл Запоріжжя, повернення депортованих дітей, сотні БТР від Польщі, бої на Донеччині. 410 день війни. Онлайн

На початок