Ізраїль обстріляв Сирію у відповідь на ракетні удари

Ізраїль обстріляв Сирію у відповідь на ракетні удари

Ізраїль обстріляв Сирію у відповідь на ракетні удари
. Прапор Ізраїлю / Фото: Pixabay

Ізраїль заявив, що завдав авіаудар по сирійському військовому комплексу, радіолокаційних системах та артилерійських постах у відповідь на ракети, випущені з території Сирії.

Про це повідомляє CNN.

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявила, що почала завдавати ударів по цілях на сирійській території після того, як у суботу (8 квітня — ред.) ввечері за місцевим часом із Сирії у бік Ізраїлю було випущено три ракети, одна з яких впала на півдні Голанських висот", — зазначається у повідомленні.

Зокрема, цілями ізраїльських військових стали радіолокаційні системи та артилерійські позиції

"Деякий час тому винищувачі ЦАХАЛу завдали додаткових ударів по цілях на сирійській території, у тому числі з військового комплексу четвертої дивізії сирійських Збройних сил, військових радіолокаційних систем та артилерійських постів сирійських Збройних сил", — йдеться у заяві ЦАХАЛу.

Винищувачі завдали удари після попередніх атак ЦАХАЛу по сирійській території з використанням БПЛА, які були спрямовані проти пускових установок, які, як передбачається, випустили ракети.

ЦАХАЛ заявив, що "бачить сирійську державу відповідальною за всі дії, що відбуваються на її території, і не допустить жодних спроб порушення суверенітету Ізраїлю".

У відповідь Сирія заявила, що відповіла на "ізраїльські повітряні атаки у південній частині країни", зазначивши, що перехопила "кілька ізраїльських ракет".

"Сьогодні близько 5 години ранку ізраїльський противник здійснив повітряну атаку кількома ракетами з боку окупованих сирійських Голанських висот за деякими точками в південному регіоні", — цитує військових сирійське державне інформаційне агентство SANA.

Там додали, що сирійські ППО "перехопили ракети агресорів і збили частину з них".

Раніше повідомлялося, що північні прикордонні райони Ізраїлю зазнали масованого ракетного обстрілу з території Лівану.

Читайте також

Повернення депортованих дітей, сотні БТР від Польщі, бої за Мар'їнку та Бахмут. 410 день війни. Онлайн

На початок