Камбін визначив адміністративні центри та затвердив території ОТГ Запорізької області

Камбін визначив адміністративні центри та затвердив території ОТГ Запорізької області

Камбін визначив адміністративні центри та затвердив території ОТГ Запорізької області

На сайті Кабінету Міністрів України оприлюднено розпорядження «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Запорізької області», відповідно до якого в області визначено 67 територіальних громад.

Камбін визначив адміністративні центри та території ОТГ Запорізької областіkmu.gov.ua

Адміністративні центри та території територіальних громад Запорізької області, зідно розпорядження Кабміну від 12 червня 2020 р. № 713-р

Як зазначається на сайті ЗОДА, розпорядження є завершальним етапом формування адміністративно-територіального устрою базового рівня. А також є підставою для прийняття Центральною виборчою комісією рішення про призначення перших місцевих виборів депутатів сільських, селищних, міських рад і сільських, селищних, міських голів відповідних територіальних громад у 2020 році.

Нагадаємо, раніше Мінрегіонів опублікувало проекти майбутнього поділу областей України на райони. В новому адміністративному поділі Запорізька область розбита на 5 районів: Бердянський (167 тис. осіб), Василівський (188 тис. осіб), Запорізький (874 тис. осіб), Мелітопольський (286 тис. осіб), Пологівський (189 тис. осіб).

Що відомо

  • Уряд направив на розгляд парламенту проєкт Постанови щодо утворення та ліквідації районів і проєкт Закону щодо впорядкування діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у зв’язку з утворенням і ліквідацією районів. Прийняття цих проєктів стане правовою основою для призначення у 2020 році місцевих виборів депутатів районних рад утворених районів.
  • Наступним етапом реалізації реформи децентралізації є прийняття проєктів закону про місцеве самоврядування (завантажити), про місцеві державні адміністрації (завантажити), змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансового забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування (завантажити). Зазначені проєкти оприлюднені на сайті «Децентралізація» для публічного обговорення.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди