Іванофранківець Іван Файчак виборов "срібло" на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів

. Фото: Facebook/Спортивні новини Прикарпаття

84-річний спортсмен з Івано-Франківська Іван Файчак став "срібним" призером чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів на дистанції 60 м з бар'єрами. Про це повідомили на Facebook-сторінці управління спорту та молодіжної політики обласної військової адміністрації.

Змагання відбувалися у Польщі.

Окрім цього, Іван Файчак виступив у п'ятиборстві в категорії чоловіки за 80. Легкоатлет завершив змагання з четвертим результатом — 14,97 с, інформує у групі "Ветеранська легка атлетика України" у Facebook Петро Івасюк.

Іван Файчак неодноразово ставав призером змагань у різних країнах Європи та світу. Щоб тримати себе у формі, чоловік тренується щодня.

Загалом команду України на цих змаганнях представляли 77 спортсменів із 14 областей.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!