Представники благодійного фонду "Карітас Івано-Франківськ" від початку великої війни допомогли переселенцям, людям з інвалідністю та сім’ям учасників бойових дій на загальну суму 79 млн 438 тис. грн. Волонтери Мальтійської служби допомоги впродовж року спрямували нужденним 7 млн 278 тис. євро. Про це Суспільному повідомили керівники організацій Володимир Чорній та Роман Яручик.
Зі слів Володимира Чорнія, найбільше грошей у фонді спрямували на закупівлю продуктів і гігієнічних засобів. А також волонтери щоденно готували благодійні обіди (майже 138 961 тисяча порцій) та роздали понад 70 тисяч індивідуальних продуктових наборів.

"У "Карітасі" працюють 130 людей і понад 300 волонтерів. У час війни ми допомогли вразливим категоріям. Серед них — 2 372 місцеві жителі, понад 60 переселенців, 5 700 сімей, у яких живуть люди з інвалідністю, похилого віку, матері й опікуни дітей з інвалідністю, а також багатодітні сім'ї й сім'ї з новонародженими дітьми", — каже Володимир Чорній.
232 вантажівки з гуманітарною допомогою відправили у східні області України волонтери Мальтійської служби допомоги, розповів її керівник Роман Яручик.

Мальтійці відправляли продукти, засоби гігієни, медичні матеріали, технічне та рятувальне обладнання. За словами Романа Яручика, Мальтійська служба допомоги за рік повномасштабної війни надала допомогу нужденним на суму 7 млн 278 тис. євро.
"Якщо брати наш пріоритет, то це — діти та молодь. Тому що діти найбільше переживають. Також у перші дні війни ми зустрічали людей зі сходу України, Київщини, які втікали від війни", — каже Роман Яручик.
Читайте також
- "Мить добра". Понад дві сотні людей отримали допомогу від "Карітасу" в Івано-Франківську
- В Івано-Франківську стартував ресурсно-відпочинковий табір для дітей загиблих воїнів "Пасіка любові"
Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!