У Луцьку запрацював пункт реєстрації на НМТ: як скористатися послугами

У Луцьку запрацював пункт реєстрації на НМТ: як скористатися послугами

У Луцьку запрацював пункт реєстрації на НМТ: як скористатися послугами
Пункт реєстрації на НМТ-2023 у Луцьку. Фото: Суспільне Луцьк

На базі Волинського інституту післядипломної освіти розпочав роботу пункт реєстрації на національний мультипредметний тест. Ним можуть скористатися усі охочі, – розповіла Суспільному завідувачка центру ЗНО та моніторингових досліджень в області Алла Корнейко.

Скористатися пунктом для реєстрації на НМТ, яка стартувала 3 квітня і триватиме до 3 травня, можна щобудня з 10:00 до 16:00 з перервою у період із 13:00 до 14:00. Пункт діє у кабінеті № 28 інституту, де обладнали ноутбуки з під'єднаним інтернетом.

У Луцьку запрацював пункт реєстрації на НМТ
Пункт реєстрації на мультипредметний тест у Луцьку на вулиці Винниченка, 31. Фото: Суспільне Луцьк

Зі слів Алли Корнейко, для реєстрації на тестування потрібно мати такі документи: паспорт, картка платника податків, довідка з місця навчання чи свідоцтво про повну загальну середню освіту.

До 7 травня можна внести зміни в персональному кабінеті, куди надалі буде надходити підтвердження реєстрації і згенерований сертифікат, який учасник має роздрукувати.

"Я прошу наших учасників одразу пильнувати, щоб внести саме ті дані. Номер ідентифікаційного коду, серія паспорта є парольними для входу на особисту сторінку. Надійде інформація про пункт тестування, про місце або країну, бо тестування, як і торік буде не лише в Україні, а й інших країнах", – каже Алла Корнейко.

Торік випускників реєстрували в школі, а цього року учасники НМТ реєструються самостійно. Одним із тих, хто вже встиг внести свої дані в базу, став одинадцятикласник Глєб Товстенюк. Школяр зареєструвався вдома, адже через змішане навчання у школі нині здобуває знання в онлайн форматі.

У Луцьку запрацював пункт реєстрації на НМТ
Учень 11-класу Глєб Товстенюк реєструється на НМТ-2023. Фото: Суспільне Луцьк

Говорить: із предметами, які здаватиме під час основної сесії, визначився, а вищу освіту планує здобувати в Україні.

"Я щодня робив різні вправи з предметів, які я обрав, це українська мова, математика та англійська. Для мене є важчими деякі теми з математики і декілька тем з української. В англійській я добре вправляюся, бо вчу її змалечку", – сказав лучанин.

Довідково: Реєстрація вступників відбувається за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Читайте також: "Потрібно систематизувати знання за шість років навчання": як школярі у Луцьку готуються до НМТ з математики"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок