Секретну дачу Путіна у Сочі охороняє комплекс ППО — розслідування команди Навального

Секретну дачу Путіна у Сочі охороняє комплекс ППО — розслідування команди Навального

Секретну дачу Путіна у Сочі охороняє комплекс ППО — розслідування команди Навального
. Комплекс ППО "Панцирь-С1" біля секретної резиденції президента РФ Володимира Путіна у Сочі, фото: Twitter Георгія Албурова, голови відділу розслідуванб Фонду Навального

Секретна резиденція президента Росії Володимира Путіна на гірському курорті "Красная поляна" у Сочі охороняється зенітно-ракетним комплексом ППО "Панцирь-С1".

Про це йдеться у матеріалі відділу розслідувань Фонду боротьби з корупцією, заснованого опозиціонером Навальним.

Зазначається, що за документами резиденція належить "Газпрому", однак фактично нею володіє саме Путін: туди президент РФ зокрема приїздить покататися на лижах, а на території дачі навіть є спеціальний підйомник з віп-кабінками.

Згідно з планами резиденції, що опинились у розпорядженні журналістів, будинок Путіна має чотири поверхи: два з них підземні. У домі зокрема є лабораторія, СПА-комплекс, жіноча та чоловіча спальні з окремими гардеробними і кухня Федеральної служби охорони.

Неподалік також розташована зимова дача Дмитра Медведєва: обидва комплекси були побудовані до зимової олімпіади 2014 року.

Читайте також: У Москві на дахах встановлюють ППО через побоювання ударів безпілотників — Bloomberg

Розслідувачі також зауважують, що такі ж комплекси ППО розташовані біля офіційних резиденцій Путіна на Валдаї та в Ново-Огарьово, а також на дахах декількох будівлях у Москві. "Панцирь-С1" здатен знищити фактично будь-яку повітряну ціль, зокрема ракету, гелікоптер або безпілотник.

На початок