У Москві на дахах встановлюють ППО через побоювання ударів безпілотників — Bloomberg

У Москві на дахах встановлюють ППО через побоювання ударів безпілотників — Bloomberg

ЗМІ
У Москві на дахах встановлюють ППО через побоювання ударів безпілотників — Bloomberg
ЗРК "Панцир-С1". Фото: Вікіпедія

Влада Росії розгорнула системи ППО на дахах у Москві та її околицях після кількох атак безпілотників, завданих по російських військових аеродромах під Рязанню і Саратовом. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на чиновників знайомих із ситуацією.

Як зазначає агентство, місцеві жителі опублікували в соцмережах фотографії кранів, які піднімають системи "Панцир-С1" на дахи в центрі Москви, а також захисні споруди, встановлені в західному передмісті, біля офіційної резиденції президента Володимира Путіна.

За словами офіційних осіб, знайомих із ситуацією, які говорили на умовах анонімності, щоб обговорити питання, які не є публічними, розгортання відбулося після атак безпілотників минулого місяця на військові бази в Саратові та Рязані, приблизно в 500 км від столиці РФ. Вони сказали, що нові системи доповнять наявні протиракетні системи навколо Москви.

Росія звинуватила Україну в атаках на свої бази, але Київ офіційно не взяв на себе відповідальність, зазначає Bloomberg.

В американському Інституті вивчення війни припускають, що розміщенням систем протиповітряної оборони у Москві, Кремль імовірно посилює зусилля, щоб створити інформаційні умови для тривалої війни в Україні.

Аналітики вважають, що Кремль міг розгорнути системи протиповітряної оборони в Москві, щоб створити образи, які зображують війну як більш загрозливу для Росії, а також для просування низки аналогій з бойовими діями часів Другої Світової війни.

Читайте також

Нова допомога за підсумками "Рамштайн", Київ виключили з переліку міст, де можливі бойові дії. 332 день війни. Онлайн

Сили оборони відбили 12 атак та завдали понад 20 ударів по позиціях військ РФ — Генштаб

На початок