Підготовка до наступного опалювального сезону. У Миколаєві тепловики готують мережі та обладнання

Підготовка до наступного опалювального сезону. У Миколаєві тепловики готують мережі та обладнання

Підготовка до наступного опалювального сезону. У Миколаєві тепловики готують мережі та обладнання
Фахівці завершили роботи з заміни трубопроводу на вул. Олега Кошового в Миколаєві. Квітень 2023 року. Фото: Миколаївоблтеплоенерго/Телеграм

Обласне комунальне підприємство "Миколаївоблтеплоенерго" готується до наступного опалювального сезону. На вулиці Олега Кошового в Інгульському районі Миколаєва завершено роботи щодо заміни 60 метрів трубопроводу діаметром 50 та 76 мм.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Після гідравлічних випробувань, що вже тривають у системах підприємства, розпочнеться заміна мереж. Станом на 3 квітня, за словами директора ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” Миколи Логвінова, йдеться приблизно про 20 кілометрів, які підлягають реконструкції.

Також потребують ремонту теплоагрегати та п'ять котлів. Є і низка інших робіт, проведення яких необхідно для старту опалювального сезону 2023-2024 років.

З матеріалами допомагають міжнародні донори, розповідає Логвінов, такі як USAID. Агентство з міжнародного розвитку передало тепловикам 27 кілометрів стальної труби. Їх розподілили між “Облтеплоенерго”, міськими ЖЕКами та ще частину через резервний фонд міста передали Миколаївській ТЕЦ. Уряд Данії надав “Миколаївоблтеплоенерго” насоси, їх встановлюють у котельнях.

Що відомо

  • Опалювальний сезон у Миколаєві завершився 24 березня 2023 року. Борг миколаївців перед облтеплоенерго складає 121 млн гривень, це 72 відсотків проплат.

Читайте також

Війська РФ з артилерії обстріляли Очаківську громаду на Миколаївщині

Пошук полеглих військовослужбовців. На Миколаївщині тероборонці та група пошукових заходів виявляють тіла загиблих

Життя у Квітневому. Жителі села на Миколаївщині відновлюються після окупації

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Вибір редакції

На початок