Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч у кар'єрі в НБА

. Святослав Михайлюк за "Шарлотт Горнетс", фото: GETTY IMAGES

П'ятий матч у кар'єрі з 20+ очок у НБА.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк оновив рекорд за набраними очками в одному матчі НБА. Сталося це у грі за "Шарлотт Горнетс" проти "Торонто Репторс".

25-річний Михайлюк вийшов у стартовій п'ятірці "Горнетс" у п'ятому матчі поспіль, у попередніх чотирьох – незмінно проводив на паркеті понад 30 хвилин. Він також провів два свої найрезультативні матчі у сезоні: набирав 18 та 16 очок відповідно.

У матчі проти "Репторс" Михайлюк набрав 16 очок ще до великої перерви. У другій половині зустрічі він додав ще 10 очок – загалом за гру Святослав набрав 26 очок, це його найкращий показник у кар'єрі в НБА.

Михайлюк виконав за матч 17 кидків, 10 – влучних. У його активі також 5 з дев'яти влучних 3-очкових кидків. Окрім того, в українці 4 підбирання та 5 асистів. Усього на майданчику Святослав провів 33 хвилини 29 секунд.

Український гравець став найрезультативнішим у складі "Шарлотт Горнетс", а також другим найрезультативнішим баскетболістом в усьому матчі. Гра завершилася перемогою "Торонто Репторс" з рахунком 128:108.

У п'яти з останніх шести матчів Михайлюк набирає 10+ очок за "Горнетс". У середньому за ці шість матчів в активі українця – 16.2 очки, 50% влучань, 44.4% влучань 3-очкових.

Найрезультативніші матчі в кар'єрі Михайлюка в НБА

1. 26 очок – за "Шарлотт Горнетс" проти "Торонто Репторс" (2 квітня 2023)
  2. 25 очок – за "Детройт Пістонс" проти "Атланти Хоукс" (18 січня 2020)
  3. 22 очки – за "Оклагома Сіті Тандер" проти "Торонто Рептос" (31 березня 2021)
  4. 21 очко – за "Детройт Пістонс" проти "Бостон Селтікс" (15 січня 2020)
  5. 20 очок – за "Оклагома Сіті Тандер" проти "Індіана Пейсерс" (21 квітня 2021)

Це лише п'ятий матч у кар'єрі Михайлюка в НБА, в якому він набирає 20+ очок.

Святослав Михайлюк в НБА: що відомо

• 25-річний захисник "Шарлотт Горнетс" і національної збірної України.
  • У НБА виступає з 2018 року, коли був обраний "Лос-Анджелес Лейкерс" на драфті під 47-м загальним номером у другому раунді.
  • "Шарлотт Горнетс" – п'ята команда у кар'єрі Михайлюка в НБА: перед цим українець виступав за "Лос-Анджелес Лейкерс", "Детройт Пістонз", "Оклагому Сіті Тандер" та "Нью-Йорк Нікс".
  • Найвищу результативність у НБА Михайлюк демонстрував у сезоні 2020/21, коли в середньому за матч приносив "Оклагома-Сіті" 10.3 очка за матч.