Двомісячник чистоти у Полтавській ТГ: що заплановано

Двомісячник чистоти у Полтавській ТГ: що заплановано

Двомісячник чистоти у Полтавській ТГ: що заплановано
Фото: Суспільне Ужгород

Цьогоріч до благоустрою території Полтавської громади залучені усі комунальні підприємства, господарства, за якими закріплена прилегла територія. Також до прибирання можуть долучитися усі охочі містяни. Про це в інтерв’ю Українському радіо «Полтава» розповідає перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.

Окрім прибирання стихійних сміттєзвалищ, торішнього листя, сухих гілок, сміття в місцях відпочинку людей, проводитимуть поточний та капітальний ремонти доріг.

За цілодобової температури повітря +8 розпочнуть ремонт доріг у Полтавській громаді. У першу чергу там, де курсує громадський транспорт, де є великі потоки автотранспорту. Пошкоджені пішохідні зони також відновлять. Кожен житель громади сплачує податки, а тому має право отримати якісні послуги, у тому числі і відремонтовані дороги. Велика проблема це і залишені на проїжджих частинах ділянки після ремонту комунальних підприємств. Такі місця інспектує відповідна служба і виписує цим підприємствам приписи, щоб вони прибрали за собою.

До прибирання міста залучатимуть громадян, які стоять на обліку у Центрах зайнятості, щоб виконати максимальну кількість робіт з благоустрою, каже Пархоменко.

Облаштовуватимуть і зони відпочину містян. Зокрема, парк «Перемога», «Сонячний», «Прирічковий парк», «Зелений острів», дитячі, спортивні майданчики. Проводитимуть озеленення територій. Також прибиратимуть аварійні дерева. Їх у Полтаві більше тисячі. Для цього потрібна спецтехніка. Її недостатньо.

Більше про двомісячник чистоти у Полтавській громаді слухайте в інтерв’ю першого заступника міського голови Валерія Пархоменка Українському радіо «Полтава».

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок