Італійські музиканти влаштовують концерти на човнах через карантинні обмеження

Італійські музиканти влаштовують концерти на човнах через карантинні обмеження

Італійські музиканти влаштовують концерти на човнах через карантинні обмеження Gulf Today

Музиканти в італійському містечку на узбережжі озера Тразімено почали проводити концерти посеред озера на позичених рибальських човнах для того, щоб уникнути заборон на масові збори через пандемію коронавірусу.

Музиканти вантажать свої гітари, гармошки, мікрофони і підсилювачі на акумуляторах на чотири маленькі човни з підвісними моторами, зупиняючись у різних місцях уздовж берегової лінії найбільшого озера в центральній Італії, щоб зіграти пару композицій, повідомляє Gulf Today.

"Ми почувалися так, наче опинилися в дельті Міссісіпі", – розповів мер міста в регіоні Умбрія Маттео Буріко. За його словами, більшість людей на берегах озера Тразімено дотримуються правил соціального дистанціювання і носять маски.

За словами художнього керівника щорічного фестивалю Trasimeno Blues Джанлуки Ді Маджіо, такий спосіб проведення концертів вигадали для того, щоб дозволити багатьом людям насолодитися музикою без ризику опинитися надто близько одне до одного.

Як зауважує видання, туристи в захваті від такої ініціативи. При цьому недільні концерти є своєрідною репетицією місцевого музичного фестивалю, який відбудеться в серпні у скороченому форматі через карантинні обмеження.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше