Німеччина виділить додаткові 12 мільярдів євро на військову підтримку України

Німеччина виділить додаткові 12 мільярдів євро на військову підтримку України

Важливо
Протест проти російської агресії в Україні , Німеччина
. Протест проти російської агресії в Україні перед будівлею, де проходить зустріч міністрів закордонних справ країн G7, Німеччина, 4 листопада 2022 року, фото: AP

Уряд Німеччини погодив виділення Україні додатково 12 мільярдів євро на військову підтримку. Як пише Reuters, бюджетний комітет німецького Бундестагу в середу, 29 березня, дав зелене світло на непередбачені бюджетом витрати, про які просили міністерство оборони і міністерство закордонних справ.

Додаткове фінансування включає 3,2 мільярда євро, які будуть виплачені у 2023 році, та кредитні лінії на період з 2024 по 2032 рік на суму близько 8,8 мільярда євро.

"З цими грошима Україна може напряму купувати озброєння за підтримки німецького уряду. Важливо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", — йдеться в заяві трьох політиків, які представляють коаліційний уряд у комітеті.

За даними Міністерства закордонних справ Німеччини, з початку російського вторгнення в Україну уряд  ФРН виділив понад 14,2 мільярда євро на підтримку України.

Раніше Німеччина доставила перші танки Leopard в Україну. Про це повідомляє Бундесевр у понеділок, 27 березня. Згідно з повідомленням, в Україну прибули 18 танків Leopard 2.

Читайте також

Бої за Бахмут, Гроссі приїхав на ЗАЕС, запрошення голови Китаю в Україну. 399 день війни. Онлайн

Німеччина передала ЗСУ кулемети, "антидрони" і запчастини для бронетехніки

Німеччина доставила в Україну 18 танків Leopard 2 — Бундесвер

На початок