Присвячений Чорному та Азовському морям: у Музеї історії Києва презентують мистецький проєкт

Присвячений Чорному та Азовському морям: у Музеї історії Києва презентують мистецький проєкт

Присвячений Чорному та Азовському морям: у Музеї історії Києва презентують мистецький проєкт
Фото: УНІАН

У Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва 30 березня почнеться мистецький проєкт "Під поверхнею", присвячений Чорному та Азовському морям. Він триватиме до 16 квітня.

На виставці будуть представлені твори:

  • Лери Літвінової (яка також виступила кураторкою проєкту),
  • Майкла Бегга,
  • Леонори Янко,
  • та поетичні твори Артура Дроня.

У представлених роботах митці досліджують минуле, теперішнє та майбутнє України у стосунках із Чорним та Азовським морями.

виставка про море
Виставка у Музеї історії Києва. Фото: Музей Києва/Facebook

"Море є невіддільною частиною історії, культури, економіки, політики не лише кримців і жителів узбережжя Чорного та Азовського морів. Море є одним з ключових об'єктів для сталого розвитку та майбутнього всіх українців", – йдеться у описі проєкту.

"Моря нас не лише розділяють, але й об'єднують. Саме зараз ми відчуваємо, що у зв'язку з російською агресією, світ втратив одну із важливих економічних та культурних ланок взаємодії, тож мріємо про якнайшвидше повернення всіх наших територій і морів", — коментує проведення виставки директорка Музею історії міста Києва Діана Попова.

Роботи українських митців XX-XXI століття виставлять у німецькому Дрездені

Ідею та концепцію проєкту мисткиня та куратор виставки Лера Літвінова пояснює так: "Ми не можемо вплинути на минуле, однак відвойовуємо наш теперішній час та маємо побудувати краще майбутнє. Саме тому виставка має назву "Під поверхнею", адже скільки важливих питань зараз піднімаються на поверхню із згадуванням Чорного моря".

Більше про митців, чиї твори будуть представлені у межах проєкту можна прочитати тут.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок