В окупованому місті на Луганщині переобладнали місцеву лікарню під військовий шпиталь

В окупованому місті на Луганщині переобладнали місцеву лікарню під військовий шпиталь

В окупованому місті на Луганщині переобладнали місцеву лікарню під військовий шпиталь
Фото: Головне управління розвідки МО України/Telegram

В окупованому Біловодську Старобільського районі Луганської області облаштували військовий шпиталь на базі місцевої лікарні, повідомили у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ 29 березня.

Всього облаштували 200 ліжкомісць, де лікують російських військових з легкими пораненнями, а місцевих жителів з лікарні виписали зазначили у штабі.

"Противник продовжує цинічно використовувати медичні заклади тимчасово окупованих територій у власних цілях", — сказано в повідомленні.

Що відомо про російських військових на Луганщині

  • На Луганщині в окупованому Первомайську на базі ліцею організували шпиталь, де лікують поранених під Бахмутом російських військовослужбовців.
  • В окупованих російськими військовими Біловодську та Марківці переобладнали місцеві медзаклади на військові шпиталі для лікування поранених армійців РФ.
  • В окупованому з 2014 року Луганську росіяни переобладнали один із корпусів пологового будинку під військовий шпиталь.
  • Російські окупанти обладнали морг для загиблих російських військових на базі одного з комбінатів Горлівки.
  • Більшість місць у палатах медичних установ "ЛНР" відвели під надання допомоги пораненим російським військовим. У Новопскові військовий шпиталь влаштували у пологовому відділенні.
  • На окупованій Луганщині так звана влада "ЛНР" видала указ, яким передбачається переобладнати дві лікарні для лікування поранених російських військових.
  • Російські військові продовжують втрачати своїх військових. Протягом 8 грудня до центральної міської лікарні окупованої Кадіївки Луганської області було доправлено поранених окупантів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок