На лівобережжі Херсонщини військові РФ шукають колишніх учасників АТО та їхніх родичів — Центр спротиву

На лівобережжі Херсонщини військові РФ шукають колишніх учасників АТО та їхніх родичів — Центр спротиву

На лівобережжі Херсонщини військові РФ шукають колишніх учасників АТО та їхніх родичів — Центр спротиву
Російський військовий. Ілюстративне фото: АР

Окупаційній владі тимчасово окупованої частини Херсонської області треба відзвітувати про боротьбу з підпіллям. Тому російські військові почали пошук колишніх учасників АТО та їхніх родичів. Про це повідомив сайт Центру національного спротиву.

"Російські військові провели рейди в селах Скадовського та Каховського районів. Шукали саме учасників АТО, або їх родичів, адже на думку армії РФ лише колишні військові можуть ненавидіти їх", - йдеться у дописі.

Також у Центрі спротиву стверджують, що такі рейди приречені, позаяк для більшості місцевих жителів російські військові є окупантами і тому кожен працює над звільненням свого краю.

Що відомо

  • На тимчасово окупованій частині Херсонської області військові РФ катують місцевих жителів за відмову отримувати російські паспорти. Темпи видачі російських паспортів занадто низькі, через що окупаційні адміністрації отримують системні догани від російських кураторів.
  • Російські окупанти продовжують грабувати населення на тимчасово окупованій території Херсонської області. Вони відбирають у місцевих автівки, щоб вивезти на них награбоване майно.
  • Російські війська у Новій Каховці провели масовану ротацію, через що військове командування припустило, що вони покинули місто і дали помилкову інформацію.
  • Російські окупанти продовжують тиснути на жителів підконтрольних їм територій. У тимчасово окупованому селищі Чаплинка Херсонської області влаштували рейд з перевірки особистих речей місцевих жителів.

Читайте також

"Кількість обстрілів правобережної частини Херсонщини суттєво зменшилась". Гуменюк про роботу Сил оборони півдня

Обстріли правобережної Херсонщини: безпекова ситуація залишається складною попри зменшення кількості атак армії РФ

Авіаудар по Бериславу, обстріли Херсона. 398 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок