"Павук" і сітки: рівненський рибпатруль провів рейд в Надслучанському парку

"Павук" і сітки: рівненський рибпатруль провів рейд в Надслучанському парку

"Павук" і сітки: рівненський рибпатруль провів рейд в Надслучанському парку
Заборонене знаряддя лову — "павук". Фото: Facebook Рівненський рибоохоронний патруль

Рівненський рибоохоронний патруль провів рейд на території Надслучанського регіонального ландшафтного парку. У його рамках виявили чоловіка із "павуком", яким заборонено ловити рибу, та безгосподарські браконьєрські снасті. Про це повідомили у пресслужбі патруля і наголосили, що порушення зафіксували на природоохоронній території.

Рівненський рибоохоронний патруль проінспектував річку Случ вздовж сіл Устя, Більчаки, Маринин, Губків, Соснове, Бистричі та Хотинь.

"Під час рибоохоронної роботи в селі Устя Рівненського району було виявлено громадянина із забороненим знаряддям лову — "павуком", який був у сухому стані, проте такі дії громадянина класифікуються за ч. 3 ст.85 КУпАПч. 3 ст. 85 КУпАП тягне за собою попередження або накладання штрафу до 170 гривень. Також на річці Случ поблизу того ж села було виявлено безгосподарське майно – "павук", а поблизу села Маринин — сітку. Власників даного майна не встановлено, про що складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна", — йдеться в повідомленні пресслужби.

Зазначені порушення зафіксували у Надслучанському регіональному ландшафтному парку. Це природоохоронна територія у колишньому Березнівському, а нині — Рівненському районі. До його складу входять геологічний, ландшафтний, ботанічний і лісові заказники та пам'ятки природи місцевого значення.

Відео з Надслучанського регіонального ландшафтного парку на Youtube-каналі "Оствиця".

Раніше у пресслужбі Рівненського рибоохоронного патруля повідомляли про посилення охоронних заходів напередодні нерестової заборони.

Читайте також

  • Замаскували під косметику: на Рівненщині у маршрутці знайшли кілька тисяч пачок безакцизних цигарок
  • Як волонтери у Німеччині проводять майстеркласи з писанкарства для українських біженців
  • З третьої спроби за майже 73 тисячі гривень: на торгах продали будівлю першої в Рівному парової водокачки

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок