На Хмельниччині у теплу пору року діятимуть 100 пунктів незламності

На Хмельниччині у теплу пору року діятимуть 100 пунктів незламності

На Хмельниччині у теплу пору року діятимуть 100 пунктів незламності
Фото: Суспільне Хмельницький

На черговому засіданні Хмельницького регіонального координаційного штабу було розглянуто питання щодо функціонування пунктів незламності у весняно-літній період 2023 року. За його результатами було прийняте рішення залишити 100 пунктів по області.

Про це повідомили у Хмельницькій ОВА.

Таке рішення прийняли через низький рівень відвідування, значні витрати на функціонування пунктів незламності та відсутність відключень світла. За результатами засідання, доручили начальникам районних військових адміністрацій та рекомендували головам міських, селищних, сільських рад залишити функціонування в робочий час пунктів незламності у адмінбудівлях з можливістю отримувати послуги щодо доступу до мережі Інтернет та підзарядки мобільних пристроїв. Інші пункти незламності переведуть в режим «готові до роботи». За необхідності робота таких пунктів буде відновлена впродовж двох годин.

Станом на 27 березня визначено наступну кількість пунктів незламності, які функціонують: Хмельницький район – 73; Шепетівський район – 14; Кам’янець-Подільський район – 13.

Здійснюються заходи щодо оновлення інформації про формат та графік роботи пунктів незламності у весняно-літній період 2023 року на інтерактивній карті, розміщеній на платформі nezlamnist.gov.ua.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок