У Полтаві не відбулася сесія: позиція депутатів та керівництва міської ради

У Полтаві не відбулася сесія: позиція депутатів та керівництва міської ради

У Полтаві не відбулася сесія: позиція депутатів та керівництва міської ради
Фото: Суспільне Полтава

Сесія міської ради, на якій мали розглянути близько сотні питань, не відбулася. Це тому, що не зібралася необхідна кількість депутатів. Не прийшли обранці від "Слуги народу", "Свободи" та "Рідного міста". Не з’явилися, зокрема, тому, що деякі питання вважають корупційними, розповів Суспільному депутат Олександр Удовіченко.

На сесію Полтавської міськради не прийшла частина депутатів. Відсутні обранці від фракцій "Слуга народу", "Рідне місто" та "Свобода".

"На цій сесії було винесено купу питань для людей, які вже понад рік не розглядаються. Люди не сплачують за оренду земельних ділянок, і полтавський бюджет не наповнюється. Люди не можуть зробити нічого зі своїми власними ділянками, на які вони мають повні права, які зараз ми заблокували, фактично", — каже секретар Полтавської міськради Андрій Карпов.

"Зустрічалися з усіма головами фракцій, все обговорили і домовилися, що прийдемо всі на сесію. Якщо когось не влаштовує – приходьте з конкретними пропозиціями", — говорить депутат від фракції "За майбутнє" Євген Дикань.

Кореспонденти Суспільного намагалися зв’язатися телефоном із представниками фракції "Свобода" Оксаною Лазаренко та "Слуга народ"» Антоном Ярмолюком та Юрієм Бражником, щоб дізнатися, чому вони не прийшли на сесію, однак на дзвінки депутати не відповідали.

У Полтаві не відбулася сесія: позиція депутатів та керівництва міської ради
У Полтаві не відбулася сесія. Фото: Суспільне Полтава

"Фракція "Рідне місто" сьогодні абсолютно незалежна. Треба змінювати формат відносин у міській раді. Всі заступники, керівники управлінь і є представниками фракції Мамая, а значить – "За майбутнє". Нас це не влаштовує. Перед тим, як проводити сесії і голосувати за питання… Частина з них є, на наш погляд, питаннями, які містять в собі корупційні складові", — говорить депутат міськради від фракції "Рідне місто" Олександр Удовіченко.

На сесії мали розглянути понад сотню питань, розповів перший заступник голови громади.

"Перший блок стосувався питань по архітектурі, розподіл територій – це стандартні питання. Другий блок, дуже великий – це земельні питання. Люди не можуть побудувати будинок, тому що не змінилося цільове призначення, або в кого є будинок – не можуть оформити землю під будинком, або хтось хоче продати садибу або купити – теж не може. Третій блок – це питання по комунальному майну, в тому числі житло для військових. Четверта позиція – це програма "Полтавський спротив", де ми передбачаємо гроші для наших Збройних сил", — каже перший заступник голови громади Валерій Пархоменко.

"Мені щиро дуже дивно, що відбувається. Тому що всі так хотіли позбавитися Мамая (голова громади, якого відсторонили – ред.), а далі що? Що нам змінити частину людей-корупціонерів на посадах треба. Але це все треба робити, приходячи до сесійної зали, і приймати відповідні рішення", — каже депутатка від фракції "Європейська солідарність" Юлія Городчаніна.

Цього ж дня на 14-ту годину секретар міськради Андрій Карпов скликав погоджувальну раду, аби призначити дату сесії, однак на неї не прийшли представники "Слуги народу", "Рідного міста" і "Свободи". Сесійне засідання призначили на 10:00 у понеділок, 27 березня.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок