Куди волиняни викидають використані маски та рукавиці

Куди волиняни викидають використані маски та рукавиці

Куди волиняни викидають використані маски та рукавиці
pixabay

Засоби індивідуального захисту нині знаходять на полігоні твердих побутових відходів та у каналізації - розповіла Суспільному речниця Луцькводоканалу Ольга Федоренко.

На Волині немає ліцензованого підприємства, яке може займатися утилізацією використаних масок, рукавичок і інших медичних відходів, - розповіла заступниця начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Вікторія Тимощук.

У побутових відходах маски й рукавички трапляються, розповів керівник КП "Луцькспецкомунтранс". "Проаналізувавши, яке сміття попадає на полігон, ми побачили, що кількість поодинока і через місяць ми запустили роботу сміттєсортувальної станції", - розповідає Сергій Андрієвський.

Дехто в лучан викидає використані засоби захисту у каналізацію, каже речниця Луцькводоканалу. "Слава Богу, це не масово, і просимо лучан, щоб такого не було. Ще більша проблема, що каналізація забивається від вологих серветок, бо багато хто вважає, що вони паперові, але вони не розчиняються у воді, - каже Ольга Федоренко.

Волинські лікарняні заклади укладають угоди з підприємствами для утилізації медичних відходів з інших областей. Зібрати й утилізувати використані маски, рукавички у людей проблема, - каже заступниця начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Читайте також "Луцькі лікарі розповіли, як правильно утилізувати маски та гумові рукавиці"
На початок