США у бюджеті на 2024 рік продовжать підтримувати Україну — Блінкен

США у бюджеті на 2024 рік продовжать підтримувати Україну — Блінкен

США у бюджеті на 2024 рік продовжать підтримувати Україну — Блінкен
Державний секретар США Ентоні Блінкен під час виступу перед Комітетом закордонних справ Палати представників щодо бюджету на 2024 рік, 23 березня 2023 року, фото: AP

Бюджет Сполучених Штатів на 2024 рік розрахований на те, щоб продовжити підтримку України у безпековій, енергетичній та гуманітарній сферах.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час виступу перед Комітетом закордонних справ Палати представників щодо бюджету на 2024 рік.

"Бюджет США продовжить нашу безпекову, економічну, енергетичну та гуманітарну підтримку України, щоб гарантувати, що війна президента Путіна завершиться стратегічною поразкою", — наголосив Блінкен.

Він також зазначив, що новий бюджет "допоможе США протистояти просуванню авторитаризму і відступу демократії, зміцнюючи демократії в усьому світі, в тому числі шляхом підтримки незалежних ЗМІ, боротьби з корупцією, захисту вільних і чесних виборів".

"Він (бюджет — ред.) дозволить нам сплачувати внески до міжнародних організацій, оскільки Сполучені Штати повинні бути за столом переговорів, де ухвалюються рішення щодо нових міжнародних правил, що впливають на життєдіяльність народів", — додав держсекретар США.

29 грудня 2022 року президент США Джо Байден підписав закон про бюджет на 2023 фінансовий рік. Бюджетний пакет містить $772 млрд на внутрішні програми та $858 млрд на оборону. Він включає майже $45 млрд на надзвичайну допомогу Україні та близько $38 млрд для регіонів, що відновлюються після стихійних лих.

Читайте також

США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $350 млн. Що до нього увійде

США передадуть Україні танки Abrams до осені — Пентагон

Вибір редакції

На початок