Польща збудувала 107 км огорожі на кордоні з РФ

Польща збудувала 107 км огорожі на кордоні з РФ

Польща збудувала 107 км огорожі на кордоні з РФ
Польські прикордонники. Фото: Straż Graniczna / Twitter

Польща вже збудувала 107 кілометрів загорожі на кордоні з Калінінградською областю Росії. Про це повідомила речниця Вармінсько-Мазурського відділу Прикордонної служби Польщі Мирослава Александрович, передає Wnp.pl.

За її словами, це більш ніж половина протяжності наземного відрізка кордону Польщі з РФ, який становить 198 км.

Загородження на польсько-російському кордоні армія будувала з початку листопада 2022 року на замовлення прикордонної служби. Огорожа має 2,5 м заввишки і 3 м завширшки і складається з трьох рядів колючого дроту, натягнутого на металеві стовпи, вбиті в землю. Перед дротяним огородженням встановлено сітку для захисту диких тварин.

На початку квітня там розпочнуть монтувати так званий електронний бар’єр – детальну систему фіксації руху на кордоні.

Раніше міністр оборони Маріуш Блащак повідомив, що Польща будує укріплення на кордоні з російською Калінінградською областю.

Що відомо про будівництво Польщею "стіни" на кордоні з Білоруссю

Польські прикордонники та поліцейські 4 серпня 2021 року затримали 62 нелегальних мігрантів, які потрапили до Польщі із Білорусі. За незаконний перетин польсько-білоруського кордону було затримано 50 громадян Іраку, 11 громадян Ірану та 1 громадянина Камеруну. Також правоохоронці затримали українця, який намагався "забрати" кількох іноземців.

24 серпня міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що Польща планує побудувати огорожу заввишки 2,5 метри на кордоні з Білоруссю.

Наприкінці січня 2022 року Польща розпочала будівництво огорожі на кордоні з Білоруссю. Вздовж кордону зведуть стіну завдовжки 186 кілометрів, аби стримувати мігрантські потоки. Нове загородження загальною довжиною 186 км та висотою 5,5 м має бути готовим у червні.

2 жовтня повідомлялось, що Польща добудувала стіну на кордоні з Білоруссю завдовжки 187 кілометрів. Висота побудованої "стіни" — 5,5 м. Огородження зроблено зі сталевих панелей висотою 4,5 м з колючим дротом нагорі.

Вибір редакції

На початок