Дніпряни заборгували за тепло понад півтора мільярда гривень: чим це загрожує

Дніпряни заборгували за тепло понад півтора мільярда гривень: чим це загрожує

Дніпряни заборгували за тепло понад півтора мільярда гривень: чим це загрожує
Ілюстративне фото: УНІАН

Одному з теплопостачальників у Дніпрі — комунальному підприємству "Теплоенерго" споживачі заборгували понад півтора мільярда гривень. Про це Суспільному повідомила помічниця директора підприємства Анастасія Сухіна.

"Заборгованість населення перед КП "Теплоенерго" становить 1 мільярд 528 тисяч гривень. Якщо враховувати борги ще двох інших теплопостачальних організацій у місті — це понад 1,7 мільярда гривень, колосальна сума. На жаль, ми входимо з цією цифрою в міжопалювальний період", — сказала вона.

За словами Анастасії Сухіної, саме заборгованість населення стала другим після потепління критерієм в ухваленні рішення про завершення опалювального сезону в місті 22 березня.

Фінансова ж дисципліна споживачів, додала вона, також впливає на підготовку до нового опалювального сезону.

"Це дає змогу підготуватися належним чином до нового опалювального сезону, провести необхідні роботи, аби мінімізувати аварії в зимово-осінній період. Тому борги треба сплачувати. До того ж, ми йдемо назустріч споживачам: вони можуть написати заяву і сплачувати певну суму за послуги цілий рік. Також діє програма реструктуризації боргу", — розповіла Анастасія Сухіна.

Цьогоріч, за її словами, договір реструктуризації уклали лише семеро людей, тоді як в минулому році — 361.

Також помічниця директора КП "Теплоенерго" зазначила, що через ракетні удари армії РФ на Лівому березі міста були пошкоджені кілька котелень підприємства. Там повилітали вікна, їх вже встановили.

Що відомо

  • У середу, 22 березня, у Дніпрі завершили опалювальний сезон. Рішення обумовлене підвищенням середньодобової температури повітря.

Читайте також

Чернігівцям, чиї квартири були пошкоджені внаслідок бойових дій, можуть компенсувати витрати на квартплату та тепло

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок