Блок "Народний альянс" обрав кандидатом у президенти Туреччини Ердогана

Блок "Народний альянс" обрав кандидатом у президенти Туреччини Ердогана

ЗМІ
Реджеп Ердоган
Президент Туреччини Реджеп Ердоган під час саміту G20 в Індонезії, 15 листопада 2022 року, фото: AP

Делегації партій "Справедливості та розвитку" (ПСР) та "Націоналістичного руху" (МНР) подали до Вищої виборчої ради кандидатуру президента Реджепа Ердогана на вибори президента Туреччини, які відбудуться 14 травня. Реджеп Ердоган займає пост глави держави дев'ять років.

Про це повідомляє Hurriyet.

Парламентські групи ПСР та MHP прийняли групове рішення щодо висунення Реджепа Ердогана кандидатом у президенти на закритих засіданнях груп, які вони провели окремо 16 березня.

"Ми оголосили, що обрали Реджепа Таїпа Ердогана кандидатом від ПСР і представників MHP від блоку "​​Народного альянсу"Політичний блок Туреччини, до якого входять "Партія справедливості та розвитку" (ПСР), очолювана Ердоганом, та "Партія націоналістичного руху" (МНР). на президентських виборах 14 травня 2023 року", — сказав голова парламентської групи ПСР Ісмет Їлмаз

Заступник голови MHP Енгін Акчай заявив:

"Ми прийняли рішення щодо Ердогана як нашого кандидата в президенти, і ми подали його заявку як кандидата в президенти від MHP на виборах, які відбудуться. Наш кандидат у президенти — Реджеп Ердоган".

Президентські вибори в Туреччині відбудуться 14 травня. Шість опозиційних партій визначилися із кандидатом 7 березня. Ним став 74-річний Кемаль Киличдароглу, який очолює "Республіканську народну партію".

Реджеп Ердоган вперше був обраний президентом Туреччини у серпні 2014 року. У червні 2018 його переобрали на другий термін.

Читайте також

Туреччина припинила транзит підсанкційних товарів до РФ — Reuters

Туреччина може схвалити вступ Швеції до НАТО — турецьке МЗС

Туреччина веде переговори щодо продовження зернової угоди на 120 днів

Вибір редакції

На початок