У деяких школах Київщини почалися весняні канікули

У деяких школах Київщини почалися весняні канікули

У деяких школах Київщини почалися весняні канікули
Фото: Суспільне

Деякі школи Київщини від сьогодні, 20 березня, пішли на весняні канікули. Цієї весни учні навчальних закладів Київської області відпочиватимуть у різні терміни.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Час проведення весняних канікул визначають педагогічні ради закладів освіти, він залежить від того, як школярі відпочивали взимку.

Так, з 20 березня 5% закладів уже перебувають на канікулах. З 27 березня почнуть відпочинок учні ще 35% загальноосвітніх шкіл області. Ще 49% освітніх закладів підуть на канікули з 3 квітня.

Крім того, 4% шкіл відпочиватимуть в інші дати, оскільки навчаються триместрами. 7% шкіл Київщини не планують весняних канікул, тому що відпочивали під час зимових канікул довше, ніж зазвичай.

Що відомо про канікули у школах Київщини

Зимові канікули у навчальних закладах Київщини тривали від трьох до чотирьох тижнів. Збільшення часу зимового відпочинку було пов’язано з тим, що більшість закладів освіти вирішили працювати без осінніх канікул.

23 січня учні 507 шкіл Київської області повернулися за парти після зимових канікул.

Цього навчального року навчання у дітей триватиме з 1 вересня по 30 червня. У Міністерстві освіти і науки повідомили, що дати канікул можуть зміщуватися, але важливо, аби їхня тривалість не перевищувала 30 днів.

Зимові канікули в київських школах почалися за графіком і тривали з 26 грудня по 27 січня 2023 року. Про це повідомив столичний голова Віталій Кличко.

Читайте також

На Київщині школі повернули приміщення, яке незаконно використовував "Укртелеком"

Вибір редакції

На початок