Влада Пекіна взяла під контроль новий спалах коронавірусу — епідеміолог

Влада Пекіна взяла під контроль новий спалах коронавірусу — епідеміолог

Влада Пекіна взяла під контроль новий спалах коронавірусу — епідеміолог
Agencia EFE

Головний епідеміолог Китайського центру з профілактики та контролю захворювань заявляє, що владі Пекіна вдалося встановити контроль над останнім спалахом коронавірусу в місті та локалізувати його поширення.

За словами лікарі Ву Цзунья, у столиці все ще можна очікувати на нові випадки захворювання, утім епідемію "цілковито взято під контроль", повідомляє The Gardian.

Згідно з останніми даними, 13 червня столиця Китаю пройшла пік поточного (другого - ред.) спалаху і після цього кількість хворих почала зменшуватись. Утім, лікар наголосив, що контроль вірусу "не означає, що кількість хворих зменшиться до нульової у найближчі дні". Ву Цзунь також попередив, що подібна тенденція зберігатиметься впродовж певного періоду часу.

Від початку нового спалаху хвороби з 11 червня в Пекіні було зареєстровано 106 нових випадків хвороби, влада міста перекрила 29 менших адміністративних районів із понад 270 на підпорядкованій місту території. Усі входи й виходи з них перебувають під цілодобовою охороною, щодо всіх, хто прибуває чи відбуває, застосовують суворий контроль.

Що відомо

  • Китай став першою країною, де спалахнула коронавірусна інфекція COVID-19. У грудні 2019 року епідемія розпочалася у місті Ухань (провінція Хубей). Проте у квітні 2020 року в місті Ухань виписали всіх хворих.
  • Раніше у Китаї перерахували кількість жертв коронавірусу. Кількість загиблих у Китаї від коронавірусної інфекції COVID-19 становила 3 346 осіб, проте після перерахунку їхня чисельність зросла до 4 636 осіб.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила епідемію COVID-19 пандемією на початку квітня. Новий спалах коронавірусу був зареєстрований у США.
На початок