В Ухані з лікарень виписали всіх хворих на COVID-19 – МОЗ Китаю

В Ухані з лікарень виписали всіх хворих на COVID-19 – МОЗ Китаю

В Ухані з лікарень виписали всіх хворих на COVID-19 – МОЗ Китаю
. Xiong Qi / XinHua / Global Look Press

В місті Ухань (провінція Хубей), з якого у грудні 2019 року розпочалася епідемія COVID-19, виписали всіх хворих. Про це повідомляє Національна комісія з питань охорони здоров'я Китаю.

"25 квітня провінція Хубей не повідомила про нові випадки підтверджених інфекцій, жодних нових випадків підозр на інфекції та загибелі людей. 11 пацієнтів (усі в Ухані) після одужання були виписані з лікарні", – йдеться у повідомленні.

Державне агентство Xinhua повідомляє, що "останній пацієнт, що перебував у важкому стані в Ухані, одужав у п'ятницю, зменшивши кількість таких пацієнтів у місті до нуля".

Станом на 25 квітня в 31 регіоні Китаю було зареєстровано 11 нових випадків підтверджених інфекцій (5 випадків завезених та 6 місцевих, 5 у провінції Хейлунцзян та 1 у провінції Гуандун). При цьому нових випадків підозри на інфекції, а також випадків смертей немає.

Що відомо

  • Президент США Дональд Трамп хоче, щоб американські слідчі поїхали у Китай та розслідували спалах коронавірусної інфекції.
  • Раніше Трамп казав, що Китай може зіткнутися з "наслідками", якщо з'ясується, що він свідомо допустив спалах коронавірусної інфекції, який згодом переріс у пандемію.
  • Раніше у Китаї перерахували кількість жертв коронавірусу. Кількість загиблих у Китаї від коронавірусної інфекції COVID-19 становила 3 346 осіб, проте після перерахунку їхня чисельність зросла до 4 636 осіб.
На початок