"Тягне на місце злочину": в ОПУ прокоментували приїзд Путіна в Маріуполь

"Тягне на місце злочину": в ОПУ прокоментували приїзд Путіна в Маріуполь

"Тягне на місце злочину": в ОПУ прокоментували приїзд Путіна в Маріуполь
Путін у квартирі місцевих жителів під час візиту до тимчасово окупованого Маріуполя, Україна, 19 березня 2023 року, скріншот з відео російських телеканалів / AP

Приїзд Володимира Путіна в зруйнований та окупований російськими військами Маріуполь нагадує поведінку злочинця, якого тягне до місця скоєного злочину.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Злочинця завжди тягне на місце злочину. Поки країни цивілізованого світу заявляють про арешт "режисера війни" (Путіна В. В.) у разі перетину кордону, організатор убивств тисяч маріупольських родин приїхав милуватися руїнами міста і братніми могилами", — зазначив він у своєму Twitter.

Подоляк оцінив приїзд Путіна у Маріуполь як "цинізм і відсутність каяття".

Раніше російські ЗМІ повідомили, що Путін відвідав окупований Маріуполь Донецької області. Згодом цю інформацію підтвердили у Кремлі.

У Маріупольській міськраді зазначили, що приїзд Путіна до Маріуполя відбувся вночі, майже без спілкування з місцевими жителями, про нього повідомили вже постфактум.

"Міжнародний злочинець Путін відвідав окупований Маріуполь. Дивився на "відбудову міста".... уночі. Напевно, щоб при світлі дня не бачити розстріляного міста, вбитого його "визволенням", — йдеться у повідомленні.

Також міськрада нагадала, що під час Другої світової війни Гітлер також відвідував окупований Маріуполь.

Радник міського голови Петро Андрющенко звернув увагу, що із Путіним не було гауляйтерів, ні обласних, ні міста. На думку Андрющенка, центральна влада не довіряє своїм маріонеткам та вважає їх "розхідним матеріалом".

Читайте також

Санкції проти російського ВПК, обстріл Краматорська. 389 день війни. Онлайн

На початок