У Барселоні проведуть концерт для рослин

У Барселоні проведуть концерт для рослин

У Барселоні проведуть концерт для рослин Liceubarcelona

Барселонський оперний театр "Лісі" відновить роботу після карантину вже з 22 червня, але першими глядачами концертів будуть зовсім не люди.

Як оголосило керівництво установи, перший концерт театру проведуть спеціально для 2 292 рослин. Виступ називається Concert for the Biocene. Щоб не обділяти "шанувальників музики, які не належить до рослин", виступ пройде в прямому ефірі, який будуть транслювати на ютуб-каналі театру. За вдалим збігом, на концерті виконуватимуть твір Джакомо Пуччіні "Хризантеми".

До такої ідеї прийшов іспанський художник Еуженіо Ампудія (Eugenio Ampudia). За його словами, мета концерту - відобразити те, що сталося в Іспанії і в усьому світі: пандемія коронавірусу змусила людей залишити громадські місця, в які тут же почала проникати природа.

"У той час, коли більша частина людства сиділа по домівках і була змушена відмовитися від хоч скількись активної діяльності, природа тихо прокралася і зайняла місця, які ми звільнили. Почнемо з використання мистецтва та музики та запрошення природи у чудовий концертний зал", - сказав Ампудія The Guardian.

Як продовжив художній керівник театру, концерт також дає уявлення про нинішній стан людства, яке, залишившись під замком, стало "аудиторією, позбавленої можливості бути глядачем".

За словами представників театру, після концерту всі дві тисячі рослин подарують медичним працівникам - на знак подяки за боротьбу з COVID-19.

Концерт можна послухати онлайн — початок о 20:00 за Києвом 22 червня.

Що відомо

  • Німецька державна опера в Берліні провела перший концерт після вимушеної паузи через пандемію на власній парковці.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше