У Рівному попрощалися з старшим солдатом Павлом Федчуком

У Рівному попрощалися з старшим солдатом Павлом Федчуком

У Рівному попрощалися з старшим солдатом Павлом Федчуком
Фото: Суспільне Рівне

На майдані Незалежності у Рівному 17 березня попрощалися з 31-річним старшим солдатом 14-ої окремої механізованої бригади Павлом Федчуком. Він загинув 13 березня неподалік селища Першотравневе на Харківщині.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Павло Федчук записався у рівненську роту оборони. Невдовзі разом з друзями вирішили їхати на фронт, перевелися в 14-ту окрему механізовану бригаду.

"У складі цієї бригади ми з Павлом, з іншими хлопцями, поїхали під Соледар. Це перший був напрямок, на якому ми брали участь у бойових діях. Павло сам по собі був дуже світлою людиною, він всюди, де б не були ми, в усіх відділеннях, взводах, завжди всім настрій піднімав, яка б важка бойова обстановка не була. Пам'ятаю, як у Соледарі страшні обстріли були і тоді так вийшло, що якраз 30 років йому було. Він так посидів і каже: «Оце то день народження, ще так не святкував»", пригадує товариш Павла Федчука Роман Симків.

Товариші по службі, які приїхали провести Павла Федчука в останню дорогу, згадують передусім його веселу вдачу, доброту, сміливість та готовність завжди прийти на допомогу.

"Приходила бойова задача, по рації передавали, що треба шість людей, чи скільки там, на виконання задачі, він завжди перший: «Я йду!». Він не боявся. В армії є таке, коли хтось один сміливий, за ним тоді тягнуться інші, ідуть. Але так виходить, що кращі гинуть", ділиться Роман Симків.

Загинув старший солдат Павло Федчук 13 березня внаслідок артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання в районі Першотравневого Харківської області.

"При заході на позиції був обстріл і не тільки він один загинув. Ще багато побратимів загинули, дуже багато трьохсотих",коментує командир Павла Федчука Олег Гуль.

У Павла залишилися батьки, вдова та десятирічний син Савелій. Поховали бійця на Алеї Героїв рівненського кладовища Нове.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок