Центр управління відходами в Луцьку здав на переробку майже дві тонни відсортованих відходів

Центр управління відходами в Луцьку здав на переробку майже дві тонни відсортованих відходів

Центр управління відходами в Луцьку здав на переробку майже дві тонни відсортованих відходів
Пінопласт, який Центр управління відходами здав на переробку місцевому підприємцю, 11.03.2023-го. Фото: Facebook/Чистий Луцьк

Від початку року у Центрі управління відходами в Луцьку здали на переробку шість фракцій відходів вагою понад 1,7 тонни, – розповів Суспільному відповідальний за роботу центру Сергій Михалевич.

За 2,5 місяці вдалося зібрати 588 кілограмів макулатури, 78 кілограмів плівки, 84 кілограми ПЕТ-тари, 920 кілограмів скла, 51 кілограм пінопласту.

Ці відходи, сказав Сергій Михалевич, придбали заготівельні та переробні луцькі підприємства. Окрім цього, ще п'ять автомобілів одягу забрали волонтери безплатно для благодійних потреб.

Наразі на території ще дозбирують метал та упакування Tetra pak, аби після накопичення необхідної ваги здати переробнику. Зі слів відповідального за роботу Центру, ці фракції відходів місцеві підприємці готові забирати вагою не менше кількох тонн.

Читайте також: "Потужність – до 200 тонн: як на Волині працює релоковане підприємство з переробки пляшок"

Жителі Луцької громади, які мають бажання здати на сортування 14 фракцій відходів, можуть звертатися до Центру управління відходами на Трункіна, 7 із понеділка до неділі з 7:00 до 20:00.

Що відомо

  • Центр управління відходами в обласному центрі Волині запрацював наприкінці жовтня цього року. Фракції відходів приймають на вулиці Трункіна, 7 з понеділка до неділі з 7:00 до 20:00. Наразі це перший та єдиний такий майданчик в Луцькій громаді.
  • У Центрі управління відходами в Луцьку в рамках екологічного проєкту "Чистий Луцьк" збирають колекцію вінтажних речей, з яких формуватимуть музей старовинних експонатів. Центр управління відходами – соціальний проєкт, реалізований за кошти підприємства "Луцькспецкомунтранс".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок