У Центрі управління відходами в Луцьку збирають колекцію в музей експонатів

У Центрі управління відходами в Луцьку збирають колекцію в музей експонатів

У Центрі управління відходами в Луцьку збирають колекцію в музей експонатів
Перші експонати в музеї в Центрі управління відходами в Луцьку. Фото: Facebook/"Чистий Луцьк"

У Центрі управління відходами в Луцьку в рамках екологічного проєкту "Чистий Луцьк" збирають колекцію вінтажних речей, з яких формуватимуть музей старовинних експонатів, – розповів Суспільному відповідальний за роботу центру Сергій Михалевич.

З його слів, зараз в колекції до десяти таких предметів. "Є раритетні військові навушники, плівковий фотоапарат, стаціонарний дисковий телефон, пристрій, щоб просушувати фотографії", – сказав керівник проєкту.

У центрі управління відходами в Луцьку збирають колекцію в музей експонатів
Фото: Facebook/"Чистий Луцьк"

Ідея створення музею, говорить Сергій Михалевич, виникла ще раніше. Каже: спершу люди приносили речі та обмінювали їх на інші, однак на одній з останніх екскурсій для школярів працівники помітили, що дітям дуже цікаво розглядати ті чи інші предмети.

"Вирішили не просто передавати чи віддавати на деталі, чи викидати, а створити невеликий музей, щоб цікаві експонати буди доступні на показ людям. Тому просимо лучан, які мають цікаві предмети старовинні та готові ними поділитися, приносити в наш центр", – зазначив Сергій Михалевич.

Що відомо

  • Центр управління відходами в обласному центрі Волині запрацював наприкінці жовтня цього року. Фракції відходів приймають на вулиці Трункіна, 7 з понеділка до неділі з 7:00 до 20:00. Наразі це перший і єдиний такий майданчик в Луцькій громаді.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок