На базі центру "ЯМаріуполь" у Кривому Розі для дошкільнят відкрили "Школу майбутнього першачка"

На базі центру "ЯМаріуполь" у Кривому Розі для дошкільнят відкрили "Школу майбутнього першачка"

На базі центру "ЯМаріуполь" у Кривому Розі для дошкільнят відкрили "Школу майбутнього першачка"
Фото: міська рада Кривого Рогу

На базі центру "ЯМаріуполь - Кривий Ріг" організували "Школу майбутнього першачка" для дошкільнят. Про це йдеться на сайті Криворізької міської ради.

За повідомленням, до міськради звернулися жителі Маріуполя, які зараз мешкають у Кривому Розі, з проханням організувати "Школу майбутнього першачка".

15 березня відбувся перший день занять.

На базі центру "ЯМаріуполь - Кривий Ріг" організували "Школу майбутнього першачка" для дошкільнят
На базі центру "ЯМаріуполь - Кривий Ріг" організували "Школу майбутнього першачка" для дошкільнят. Фото: міська рада Кривого Рогу

У перший день навчання для дітей організували розвагу "Подорож у країну знань". До малюків завітали знайомі мультиплікаційні та казкові персонажі.

Заняття у "Школі майбутнього першачка" будуть двічі на тиждень – щосереди та щоп’ятниці, із дітьми будуть займатися вихователі садочка №231.  У перервах працюватимуть інструктор з фізичної культури (середа) та музичний керівник (пʼятниця).

"На сьогодні до "Школи майбутнього першачка" записалися 10 хлопців та дівчат. Крім того, додаткова локація для маріупольських діточок, які проживають у Покровському та Тернівському районах  відкривається у Покровському районі", – розповів директор Центру "ЯМаріуполь" Володимир Курський.

Загалом з 1 березня у Кривому Розі підготовчі заняття проходять за змішаною формою навчання: двічі на тиждень, по 2-3 години зранку – очно, інші дні тижня – дистанційно. Заняття відновили у 12 дитячих садках та 65 школах.

У міськраді зазначають, що заняття відбуваються лише за письмової згоди батьків та в тих закладах, де облаштовані укриття.

Читайте також

У Кривому Розі навчання у закладах позашкільної освіти відновлять в офлайн-режимі

На Донеччині з'явилася нова евакуаційна група поліції "Білий Янгол". Першими з Авдіївки вивезли дитину з папугою

Подолати страхи та стреси. У Дніпрі для родин із дітьми відкрили службу підтримки: куди звертатися

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок