Президент звільнив Гамалія з посади голови Хмельницької ОДА

Президент звільнив Гамалія з посади голови Хмельницької ОДА

Президент звільнив Гамалія з посади голови Хмельницької ОДА
Хмельницька ОВА

Президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Гамалія з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою.

Про це йдеться в указі президента України, підписаному сьогодні, 15 березня 2023 року.

Згідно з процедурою, обов'язки голови Хмельницької обласної державної адміністрації, найвірогідніше, буде покладено на першого заступника. Ним наразі є Сергій Тюрін. Утім, виконуючого обов'язки голови Хмельницької ОДА може бути призначено й указом президента і не обов'язково з числа нинішніх заступників голови ОДА, повідомили Суспільне Хмельницький у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації.

Сергій Гамалій своє звільнення з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації наразі не коментує.

Що відомо

  • Учора, 14 березня, Кабмін погодив звільнення Сергія Гамалія з посади начальника Хмельницької обласної військової адміністрації. Про це повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній раді України Тарас Мельничук.
  • 13 березня у хмельницьких пабліках почали поширювати інформацію про те, що 11 березня 2023 року патрульною поліцією Чернівецької області було зупинено начальника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія за кермом напідпитку, на нього склали протокол. У патрульній поліції Чернівецької області зупинення Гамалія в стані алкогольного сп'яніння досі не коментують, хоч і не заперечують, що така подія мала місце.
  • Сергій Гамалій був призначений начальником Хмельницької обласної державної адміністрації 3 грудня 2020 року.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок