Попит на реабілітацію: відділення в одному з медзакладів Черкас розширять

Попит на реабілітацію: відділення в одному з медзакладів Черкас розширять

Попит на реабілітацію: відділення в одному з медзакладів Черкас розширять
Суспільне Черкаси

Усі 50 ліжок у відділенні реабілітації одного з лікувальних закладів Черкас заповнені, розповів Суспільному завідувач Руслан Данько. У лютому кількість ліжок збільшили, але цього замало. Тому відділення хочуть розширювати.

Асистентка ерготерапевтаФахівець, який покращує якість життя хворого через максимальне відновлення функціональних рухових можливостей Оксана Драган допомагає пацієнтам відновлювати дрібну моторику рук. Всі вправи, з її слів, залежать від курсу лікування, який прописав лікар:

"У кожного захворювання різне, і пошкодження також різні, але зазвичай у нас дуже хороші результати, хворі стараються. Наш основний обов’язок – щоб людина стала повністю самостійною, могла вдома застібнути сорочку, приготувати їсти, зашнурувати шнурки".

обласна
Суспільне Черкаси

Наразі у відділенні працюють 50 спеціалістів, розповів завідувач Руслан Данько. За лютий пролікували сотню пацієнтів, за два тижні березня – пів сотні людей.

"Пацієнти – це переважно військові. У них є велика потреба у відновленні працездатності, втрачених функцій. Ліжка заповнені, відділення перевантажені, потребуємо ще додаткових місць, тому запланували розширення ще на тридцять ліжок", – пояснив він.

обласна
Суспільне Черкаси

Черкасець Михайло Литвинюк після інсульту не відчував праву руку. Після п'яти днів реабілітації вже міг зав’язати шнурок, застібнути ґудзик та блискавку. Жартома розповів, що його лікарі "поставили на руки":

"Я навіть, вибачте, дульку не міг скрутити, а зараз рука майже здорова. Дуже задоволений, дякую колективу, ставлять на ноги, ну, і на руки".

обласна
Суспільне Черкаси

Планують розширити відділення відновного лікування до 80 ліжок, тому в пошуку лікарів та медичного персоналу, які мають відповідну кваліфікацію, прокоментував директор лікувального закладу Віталій Шило:

"Нині реабілітаційний пакет оплачується по вищому тарифу і лікування повністю забезпечується згідно з програмою медичної гарантії НСЗУ".

обласна
Суспільне Черкаси

Він додав, що пацієнт має право двічі в рік пройти таке лікування безоплатно за направленням лікаря.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок