Безоплатні консультації: у Черкаси приїздили лікарі із США

Безоплатні консультації: у Черкаси приїздили лікарі із США

Безоплатні консультації: у Черкаси приїздили лікарі із США
Суспільне Черкаси

До Черкас вже вдруге за час повномасштабної війни приїхала команда американських лікарів. Прийти на прийом могли люди, які постраждали від війни, а також охочі перевірити своє здоров’я, розповіла комунікаційна менеджерка доброчинної організації "Сто відсотків життя Черкаси" Наталія Бойко.

Лікар Джеймс Маркем приїхав із Флориди:

"Я двадцять років працював у медицині невідкладних станів. Я надаю консультації телефоном, працюю у будинку престарілих останні десять років".

Медсестра Тонні Магале працює у Каліфорнійській лікарні три роки. Як у Сполучених Штатах, так і в Україні пацієнти скаржаться на схожі хвороби, зазначила вона.

Пацієнтка пані Інна Беришвілі розповіла, що її лікар лишився у Слов’янську на Донеччині:

"У мене виникла маленька проблема декілька місяців тому, тож я вирішила звернутися до них. Ці лікарі дуже уважні, мають чудове почуття гумору".

Роксана Джонс – керівниця такої програми. Вона пояснила, чому тут:

"Тому, що я люблю Україну. За місяць до того, як почалася повномасштабна війна, я вже збиралася йти на пенсію. Однак коли розпочалось вторгнення, я знала, що буду робити".

Далі команда іноземних лікарів вирушить до інших областей України. Їхньої допомоги там теж чекають, пояснила Наталія Бойко:

"Це може бути будь-яка людина, яка постраждала від війни. Це і вимушено переміщені люди, і місцеві, у яких хронічні захворювання. Також маленькі дітки, у який можливо немає декларації із сімейним лікарем".

лікарі
Суспільне Черкаси

Усі консультації були безоплатними.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок