Дубль, пенальті та скасований гол. "Динамо" вийшло до фіналу Кубка України

Дубль, пенальті та скасований гол. "Динамо" вийшло до фіналу Кубка України Телеграм-канал Динамо Київ

Два голи Міккеля Дуелунда забезпечили команді Олексія Михайличенка путівку до фіналу Кубка України у виїзному матчі проти закарпатського "Минаю".

Київське "Динамо" перемогло закарпатський "Минай" у півфіналі Кубка України з рахунком 0:2 та стало першим фіналістом Кубка України. Вже в першій десятихвилинці динамівці відкрили рахунок. Обігравшись із Караваєвим, данський півзахисник киян Міккель Дуелунд відправив м'яч у кут воріт суперника, 0:1 (9').

Пдопічні Олексія Михайличенка мали шанс подвоїти рахунок на 28 хвилині зустрічі. Голкіпер минайців збив Дуелунда у штрафному майданчику й після перегляду VAR головна суддя матчу Катерина Монзуль вказала на 11-метрову позначку. Реалізувати пенальті довірили Франу Солю, але іспанець пробив повз ворота. Утім, на перерву "Динамо" пішло з комфортною перевагою на табло: на 39-й хвилині завдяки точній передачі Олександра Андрієвського Міккель Дуелунд оформив дубль, 0:2.

У другому таймі Дуелунд не втратив куражу: асист данця допоміг Беньяміну Вербічу поцілити в кут воріт закарпатців. Проте, Катерина Монзуль знову скористалася відеоповтором і зафіксувала офсайд, тож гол було скасовано.

Другий тайм запам'ятався дебютом бельгійського нападника Ібрагіма Каргбо, але відкрити лік забитим м'ячам за новий клуб йому не вдалося. Тож, "Динамо" за рахунок класу здобуло впевнену перемогу й пробилося до фіналу Кубка, де зустрінеться з переможцем матчу між "Ворсклою" та "Маріуполем".

Відзначимо, на матчі, попри карантин, були присутні вболівальники, які стояли за огорожею біля бокової лінії.

• Другий півфінал, де зіграють "Ворскла" та "Маріуполь" відбудеться 24 червня в Маріуполі. Фінал 8 липня замість прийматиме "Арена Львів".
  • Вирішальну зустріч Кубка України перенесли до Львова з Тернополя. Тернопіль же стане господарем фіналу у 2021 році.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start