У Києві можуть вимикати світло. У чому причина

У Києві можуть вимикати світло. У чому причина

У Києві можуть вимикати світло. У чому причина
Фото ілюстративне: УНІАН

У Києві можуть бути мережеві обмеження електроенергії. У зв’язку з цим при зростанні споживання є ймовірність введення ліміту споживання, щоб уникнути перевантаження та аварій. Про це повідомляє пресслужба Київської військової державної адміністрації у Telegram.

В адміністрації закликають жителів столиці свідомо споживати електроенергію.

"Не вмикайте одночасно кілька потужних приладів. Кожен з вас своїм відповідальним ставленням може допомогти пришвидшити повернути Київ до стабільного забезпечення електроенергією",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

Ввечері, 14 березня, стабілізаційні відключення електроенергії у Києві та області були скасовані. У ДТЕК повідомили про відновлення електропостачання для всіх жителів столиці та регіону.

Зранку, 14 березня, у Києві та області були частково запроваджені стабілізаційні відключення світла. Як повідомили у ДТЕК, через пошкодження обладнання енергооб’єкти не можуть передавати енергію для деяких районів.

Протягом кількох тижнів "Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії. Тож планові відключення у Києві та області не застосовували.

На 14 березня синоптики прогнозували у Києві та області сильні пориви вітру.

Читайте також

Російський Су-27 збив безпілотник США над Чорним морем, Польща невдовзі передасть Україні МІГ-29. 385 день війни. Онлайн

На початок