Подарунок з Іспанії: освітні заклади Бучанської громади отримали генератори

Подарунок з Іспанії: освітні заклади Бучанської громади отримали генератори

Подарунок з Іспанії: освітні заклади Бучанської громади отримали генератори
Фото: Бучанська міська рада/Telegram

Три школи та два садочки Бучанської громади отримали генератори від благодійників з автономії Країни Басків, що на півночі Іспанії.

Про це повідомляє Бучанська міська рада у своєму Telegram.

За її даними, світло навіть у разі відключень електрики відтепер матимуть Ворзельська школа №10, Мироцька гімназія № 12, Бабинецька школа №13. А також два садочки у Ворзелі: "Берізка" і "Ластівка".

П’ять генераторів Бучанська громада отримала завдяки Іспанській Соціально-культурній Асоціації розвитку співпраці Україна-Країна Басків, повідомили у міськраді.

Що відомо про забезпечення Бучі генераторами

У вересні минулого року Буча почала готуватися до опалювального сезону. Для 9 котелень, які подають тепло на об'єкти бюджетної сфери, місто закупило пересувні генератори.

На початку листопада 2022 року після російських обстрілів Буча на кілька днів опинилася без світла. Після цього в місті вирішили забезпечити резервними джерелами живлення 7 свердловин.

10 листопада 2022 року Буча отримала генератор потужністю 650 кВт від партнерів з македонського міста-побратима Кавадарці. Також литовське місто Паланга передало 5 потужних генераторів для Бучі.

У грудні минулого року Бучанська громада за сприяння Київської ОВА отримала 4 генератори для об’єктів критичної інфраструктури. Також у місті отримали генератори 7 модульних будинків, в яких у зимовий період облаштували пункти обігріву.

У Бучі співробітники комунального підприємства "Теплокомунсервіс" змогли відремонтувати і запустити в роботу електрогенератор радянських часів.

Читайте також

Підтримують нічний тариф: у Києві встановлять понад 50 тисяч нових лічильників

На початок