У Рівному попрощалися із загиблим військовим Максимом Кліменком

У Рівному попрощалися із загиблим військовим Максимом Кліменком

У Рівному попрощалися із загиблим військовим Максимом Кліменком
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному на майдані Незалежності попрощалися із 35-річним військовим Максимом Кліменком. У березні 2022 року він разом з сім'єю приїхав з Маріуполя до Рівного. У листопаді його мобілізували до лав ЗСУ. Максим Кліменко загинув 28-го лютого на Луганщині.

Максим Кліменко народився у Маріуполі, здобув освіту підручного сталевара, працював на металургійному комбінаті. Наприкінці березня 2022 року Максим з родиною виїхав з окупованого міста. Для подальшого життя його дружина обрала Рівне.

Максим став на облік у військкомат та влаштувався на роботу ливарником. 10 листопада 2022 року його мобілізували до збройних сил, розповідає побратим загиблого Роман Крук:

"Ми з Рівного відправилися для проходження військової служби з 10 листопада. За п'ять місяців, які я його знав, у нас не було ніяких конфліктів. Макс був цікавий, смішний, розумний хлопець з яким було про що поговорити".

За словами Романа Крука, Максим запам'ятався йому ще й як патріот України:

"Макс, коли переїхав сюди, гарно говорив українською, і навіть люди з Рівного, з заходу України, дивувалися приємно, що людина з Маріуполя, де, начебто, мали б говорити російською, а він говорив українською. І не тільки говорив, а робив ніби пропаганду: ми в Україні, ми маємо говорити українською".

Максим Кліменко загинув 28-го лютого — у день народження своєї дружини Анни. Без батька залишився чотирирічний син. Поховали загиблого солдата у Рівному на Алеї героїв.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок