Бійці харківського 225 батальйону ТрО взяли в полон під Бахмутом "вагнерівця": відео

Бійці харківського 225 батальйону ТрО взяли в полон під Бахмутом "вагнерівця": відео

Ексклюзивно
Бійці харківського 225 батальйону ТрО взяли в полон під Бахмутом "вагнерівця": відео
Затриманий під Бахмутом "вагнерівець". Березень 2023 року. Фото: Фото: 225 батальйон Сил тероборони

Бійці 225 батальйону 127 бригади тероборони під час контрштурму позицій РФ на бахмутському напрямку взяли у полон бійця приватної військової компанії "Вагнер".

Про це Суспільне Харків повідомили у батальйоні.

Полонений розповів тероборонівцям, що пішов воювати у лавах "Вагнера" з тюрми. У батальйоні зазначили, що чоловіка у Росії позбавили волі за вбивство на 13,5 років, з них понад чотири солдат відсидів.

Затриманий був одягнений у форму, малюнок якої нагадує "піксель" українських військових. Чоловік пояснив представникам тероборони, що таку форму йому дали, щоб "бути схожими на українських солдатів".

Що відомо про участь ПВК "Вагнер" у війні проти України

У британській розвідці зазначають, що ПВК "Вагнер" налічує до 50 тис. бійців в Україні та є ключовим компонентом російської кампанії проти українських військ.

Бойовики "Вагнера" вели тривалий виснажливий бій з українськими силами, перед тим, як вони зайняли місто Соледар і зараз беруть участь у штурмі Бахмута та навколишніх сіл.

Центр національного спротиву повідомив, що росіяни кидають в бій бійців ПВК "Вагнер", яких Євгеній Пригожин завербував у російських в’язницях. Загалом окупанти завербували 23 тисячі ув’язнених, яких використовують при штурмі як "гарматне м’ясо"

З ув’язнених формують штурмові загони, при штурмі використовують аеророзвідку, завдяки яким командири груп спостерігають за діями "підлеглих". При цьому, ці втрати не деморалізують ПВК "Вагнер", адже кваліфікований особовий склад й керівництво не бере участь в штурмі, зазначили в ЦНС.

Як стверджує Міноборони Великої Британії, останніми місяцями ПВК "Вагнер" розробила "жорстоку" наступальну тактику, у якій велику кількість погано навчених засуджених використовує як витратний матеріал, щоб зберегти досвідчених командирів та бронетехніку.

Читайте також

"Вагнерівці" по другому колу об'їжджають колонії, вербуючи на війну в Україні. Як їх там зустрічають

Рада визнала "ПВК Вагнер" міжнародною злочинною організацією

На початок