У Львові попрощаються із трьома захисниками України, які загинули в бою

У Львові попрощаються із трьома захисниками України, які загинули в бою

У Львові попрощаються із трьома захисниками України, які загинули в бою
Фото ілюстративне: автор Роман Балук

Вранці, 14 березня, у Львові відбудеться прощання із захисниками України Володимиром Раком, Миколою Горошком та Романом Кондраком. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Володимир Рак народився у селі Нова Скварява Львівської області. Чоловік навчався у Львівському професійному політехнічному ліцеї. Після цього проходив військову службу у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади. У мирний час Володимир протягом року обіймав посаду у Державній службі охорони при Міністерстві внутрішніх справ України. Згодом працював у будівельній сфері за кордоном.

Із початком повномасштабного вторгнення Володимир Рак добровільно вступив до 125 окремої бригади тероборони. Чоловік загинув 31 січня. Йому було 29 років. У військового залишилися мама, дружина, двоє дітей, брат та сестра.

Володимир Рак
Володимир Рак. Львівська міська рада

Микола Горошко родом із села Куткір Львівської області. Після закінчення 9 класу юнак почав займатися будівельними роботами та ремонтами.

Із початком повномасштабної війни чоловік добровольцем вступив до лав 77 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Захисник воював на східному напрямку. Микола Горошко загинув 8 березня у віці 39 років. У військового залишилися двоє доньок, мама, дівчина та сестра.

Микола Горошко
Микола Горошко. Львівська міська рада

Роман Кондрак народився у селі Рясне-Руське Львівської області. Чоловік здобув фах зварювальника. Після завершення навчання проходив строкову військову службу на Харківщині.

У 2014-2015 роках Роман виконував бойові завдання у зоні АТО у складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Із початком повномасштабного вторгнення знову став на захист України. Чоловік служив у 110 окремій механізованій бригаді імені генерал-хорунжого Марка Безручка та воював на східному напрямку.

Роман Кондрак загинув 6 березня. Йому було 43 роки. У захисника залишилися мама та двоє братів.

Роман Кондрак
Роман Кондрак. Львівська міська рада

Чин похорону військових розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Володимира Рака та Миколу Горошка поховають на Личаківському кладовищі у Львові, а Романа Кондрака – у рідному селі Рясне-Руському.

Читайте також

На Львівщині попрощаються із пластуном та бійцем ССО Дмитром Пащуком

Колискова над труною сина. Мама Героя Артема Димида про життя і смерть хлопця

На початок