У Полтавській ТГ ухвалили програму розвитку ЖКГ

У Полтавській ТГ ухвалили програму розвитку ЖКГ

У Полтавській ТГ ухвалили програму розвитку ЖКГ
Фото ілюстративне

Програму розвитку житлово-комунального господарства затвердили під час сесії Полтавської міської ради 10 березня. Про це стало відомо з відеотрансляції.

Програма розвитку житлово-комунального господарства регулює утримання доріг, прибирання вулиць та роботу комунальних установ на 2023-й рік. Документ підтримали на профільній постійній комісії, а далі передали на розгляд сесії. Рішення затвердили за підтримки 34 депутатів з 38 присутніх.

Згідно з проєктом рішення, на фінансування програми заклали понад 400 мільйонів гривень. Ці гроші розподілили за п’ятьма розділами.

Найбільше передбачали на реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів благоустрою – це майже 352 мільйони гривень. Це стосується утримання вулично-дорожньої мережі, ремонту зупинок громадського транспорту, вуличного освітлення та зовнішньої електромережі, утримання місць поховань, видалення дерев тощо.

Іще понад 72,5 мільйони гривень, згідно з документом, необхідні на внески до статутних капіталів комунальних підприємств. Це закупівля автівок, тракторів, екскаваторів, сміттєвозів та контейнерів для сміття тощо.

Приблизно 18,7 мільйонів гривень спрямували на утримання та експлуатацію об’єктів ЖКГ – капітальні та поточні ремонти дитмайданчиків, покрівель, ліфтів, водостічних труб у будинках, очищення дахів від льоду тощо.

На фінансування комунального підприємства "Мрія" спрямували 300 тисяч гривень. Ця установа надає централізоване водопостачання та водовідведення у селах Гожули та Біологічне Полтавської громади.

Іще майже 50 тисяч гривень, згідно з документами, необхідно для висвітлення діяльності самого управління.

Що відомо

  • Програму розвитку житлово-комунального господарства мали ухвалити 27 січня 2023-го, коли голосували за бюджет громади. Цього не зробили,зокрема, тому що депутати хотіли проаналізувати акти виконаних робіт управління ЖКГ за 2022-й рік.
  • У бюджеті Полтавської ТГ на 2023-й рік запланували понад 4 мільярди 270 мільйонів гривень доходів та майже стільки ж видатків.
На початок