На Черкащині з початку року зареєстрували майже 2,4 тисячі земельних ділянок

На Черкащині з початку року зареєстрували майже 2,4 тисячі земельних ділянок

На Черкащині з початку 2023 року зареєстрували майже 2,4 тисячі земельних ділянок. Про це повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Кадастрові реєстратори з початку 2023 року зареєстрували в Державному земельному кадастрі на території Черкаської області 2 374 земельні ділянки, зокрема, в лютому – 1 511.

Ця адміністративна послуга надається безоплатно.

"Усього за два місяці поточного року управління надало 3 279 безоплатних адмінпослуг", – йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Державна реєстрація земельної ділянки – це внесення до Державного земельного кадастру передбачених Законом України "Про Державний земельний кадастр" відомостей про формування земельної ділянки та присвоєння їй кадастрового номера – індивідуальної послідовності цифр і знаків, що зберігається за земельною ділянкою протягом усього часу її існування.
  • Державна реєстрація земельних ділянок здійснюється державним кадастровим реєстратором центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.
  • Державний земельний кадастр – єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, їхнє цільове призначення, обмеження в їхньому використанні, а також дані про кількісну та якісну характеристику земель, їхню оцінку, про розподіл земель між власниками й користувачами.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок