Піротехніки ДСНС отримали 100 нових автівок від уряду Північної Кореї

Піротехніки ДСНС отримали 100 нових автівок від уряду Північної Кореї

Піротехніки ДСНС отримали 100 нових автівок від уряду Північної Кореї
Фото: ДСНС

100 сучасних пікапів "SsangYong" від Корейського Агентства міжнародного співробітництва отримали українські надзвичайники. Авто будуть використовуватися у піротехнічних підрозділах ДСНС. Про це йдеться на сайті відомства.

"Ці автомобілі будуть розподілені між піротехнічними підрозділами, гірськими рятувальними підрозділами та Оперативно — координаційними центрами ДСНС", - зазначив голова ДСНС Сергій Крук.

Він додав, що з початком повномасштабної війни в Україні обсяги завдань ДСНС зросли в рази, тому постійно оновлюється перелік першочергових потреб для посилення спроможностей підрозділів служби.

Усі автівки будуть розподілені між областями України. Більша частина з них піде у регіони, де відбуваються активні бойові дії, і там, де проводять розмінування.

Згодом отримані автомобілі будуть доукомплектовувати спеціалізованим обладнанням.

Голова ДСНС Сергій Крук зауважив, що у рятувальників існує гостра потреба у техніці та обладнанні — в модулях життєзабезпечення, спеціальній, пожежно-рятувальній та інженерній техніці, спецзасобах захисту, засобах для розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Читайте також

Рятувальники Хмельниччини отримали допомогу від німецьких колег

На початок