На Полтавщині прокуратура оскаржує вирок обвинуваченому у зґвалтуванні

На Полтавщині прокуратура оскаржує вирок обвинуваченому у зґвалтуванні

На Полтавщині прокуратура оскаржує вирок обвинуваченому у зґвалтуванні
Ілюстративне фото: Суспільне Полтава

На Полтавщині винесли вирок чоловікові, якого обвинувачують у зґвалтуванні жінки. Прокуратура оскаржує рішення суду. Про це повідомили на сайті Полтавської обласної прокуратури.

Вирок обвинуваченому у зґвалтуванні 31-річному жителеві Полтавського району оголосили у Кобеляцькому райсуді. Чоловікові призначили три роки позбавлення волі.

Працівники прокуратури звернулися до Полтавського апеляційного суду зі скаргою. Це для того, аби обвинуваченому призначили п’ять років позбавлення волі.

Згідно з текстом вироку, 1 листопада 2021-го року у селищі Білики чоловік побачив жінку, яка йшла додому. Він підійшов ззаду та почав закривати їй обличчя капюшоном куртки. Потім відвів жінку у кювет дороги, де вчинив дії сексуального характеру. Із місця злочину обвинувачений втік на стадіон селища, де його затримали працівники поліції.

У судовому засіданні чоловік не визнав свою вину повністю. Він вказав, що дівчина йому сподобалася і він пообіцяв їй 500 гривень за інтимні послуги. Також обвинувачений вказував, що статевий акт не відбувся, бо з’явився свідок.

Читайте також

Справа щодо полтавського блогера Дениса Корнєєва: адвокат оскаржує тримання під вартою

На початок