Хмельницький волонтер прокоментував звинувачення блогерки у самосуді та погрозах

Хмельницький волонтер прокоментував звинувачення блогерки у самосуді та погрозах

Хмельницький волонтер прокоментував звинувачення блогерки у самосуді та погрозах
Колаж: Суспільне Хмельницький.

Відео, де ніби хмельницький волонтер Дмитро Гуцалюк вчиняє самосуд, б'ючи людину, розмістила на своїй сторінці в Instagram хмельницька блогерка Олена Мандзюк. Також вона зазначила, що хоче жити в правовій державі та боїться за своє життя. Після повідомлень блогерки поліція порушила кримінальне провадження за фактом погроз на її адресу. Та пояснила, що за фактом самосуду, який зафіксований на відео, викладеному блогеркою, уже рік триває розслідування у кримінальному провадженні за статтею "Катування".

Дмитро Гуцалюк події з побиттям хлопця, зафіксовані на відео, яке виклала Олена Мандзюк, пояснив Суспільному Хмельницький так:

"Відео, яке Олена розмістила у себе на сторінці, вона бачила з моїх рук, з мого телефону рік тому. Я сам їй показував це відео. Але тоді воно в неї не викликало обурення. А зараз вона його виклала. Чому? Бо вона робить все для того, аби облити мене брудом. Того хлопця на відео зловили "на гарячому" під час крадіжки. Це було у березні 2022 року, на початку війни. Люди тоді зателефонували в тероборону, поліцію і до нас. Поки ми приїхали, то вже і поліція приїхала. Ну, ми зробили те, що зробили, був такий нюанс. У мене після того випадку була розмова з правоохоронними органами. Мене викликали, попросили більше такого не робити і в майбутньому співпрацювати з поліцією, повідомляти їх в таких випадках, що я і роблю вже впродовж року", — розповідає Дмитро.

Дмитро Гуцалюк каже, що наразі написав заяву до поліції щодо заявлених Оленою Мандзюк звинувачень на його адресу, бо, вважає чоловік, винним його може визнати лише суд.

Олена Мандзюк Суспільному Хмельницький розповіла, що на початку повномасштабної війни до неї звернувся друг Дмитра Гуцалюка з проханням підтримати їхній благодійний фонд "Шанс на життя", який займався евакуацією людей з прифронтових територій. Деякий час Олена Мандзюк, з її слів, співпрацювала із фондом, але потім у них з'явилися розбіжності у поглядах і вона залишила організацію.

"Після цього я систематично почала отримувати публічне приниження від Дмитра Гуцалюка, який принижував мене та публікував про мене ганебні, образливі речі у своєму блозі. Я пів року мовчала, терпіла, а потім опублікувала цю історію з побиттям хлопця", — говорить Олена.

За словами Олени Мандзюк, вона уже поспілкувалася з правоохоронцями та готує заяву до поліції, тому що хвилюється за своє життя.

За фактом погроз на адресу блогерки, працівники поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 129 Кримінального кодексу УкраїниПогроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози, карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років. розповіла Суспільному Хмельницький начальниця сектору комунікацій головного управління Нацполіції у Хмельницькій області Інна Глега.

Щодо відео зі знущаннями над молодим чоловіком, яке опублікувала на своїй сторінці блогерка, то, зі слів Інни Глеги, воно було зняте у березні 2022 року.

"Рік тому, коли вперше з'явилося це відео в соціальних мережах, поліцією було порушено кримінальне провадження за статтею 127 Кримінального кодексу УкраїниКатування, тобто будь-яке умисне діяння, спрямоване на заподіяння особі сильного фізичного болю чи морального страждання, вчинене з метою примусити її чи іншу особу вчинити дії, що суперечать їх волі, у тому числі отримати інформацію чи зізнання, або з метою покарати її чи іншу особу за дії, вчинені нею або іншою особою чи у вчиненні яких вона або інша особа підозрюється, або з метою залякування її або інших осіб, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.. Розслідування за цим фактом наразі триває", — каже Інна Глега.

Читайте також

  • За знущання над дружиною засудили жителя Хмельниччини
  • На Хмельниччині судитимуть молодика за психологічне насильство над матір'ю
  • Хмельничанину оголосили підозру за незаконне зберігання зброї

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок